Кошик
(050) 880 54 64

Робота з Регіонами

1. Для оформлення замовлення в перший раз Вам потрібно відправити нам на Електрону пошту список документів:

· Свідоцтво або виписка про державну реєстрацію.

· Копія свідоцтва про взяття на облік у податкових органах.

· Копія паспорта (сторінка з фото, сторінка з пропискою).

· Фактична адреса торгового місця, контактні телефони та електронна пошта.

2. Після отриманих нами документів, ми відсилаємо Вам прайс оптового продажу. Оформлення замовлення може здійснюватися як по телефону, так і по електронній пошті. Кваліфікований менеджер поможе підібраті Колекції саме для Вашої цільової аудіторії з урахуванням попиту Вашого регіону.

3. Перша мінімальна партія від 15 одиниць виробів. Ми працюємо без прив"язаності до розмірного ряду (Ви можете вибрати необхідні Вам розміри) або від 2-х розмірніх рядів однієї моделі.

4. При повторному відвантаженнях замовлення Ви зможете оформляти по телефону або електронною адресою без обов'язкової кількості одиниць.

Умови доставки

1. Доставка в регіони України здійснюється за рахунок клієнта на склад «Нової пошта», «Автолюкс» або «Гюнсела» у Вашому місті. Товар відправляється після попередньої оплати.

2. Для КЛІЄНТІВ з Росії доставка здійснюється за рахунок клієнта на склад «РосУкр Експрес», «ExPost» або «FedEx».

Умови оплати

1. Замовлення, сформованому для Вас, ставитися на резерв до 3-х днів з моменту виставленна Рахунку. У ці ж терміни Вам необхідно оплатити товар.

2. Відвантаження товару здійснюється протягом одного-двох днів з моменту надходження коштів на наш рахунок.

3. Для КЛІЄНТІВ из Росії оплата здійснюється через Грошові перекази: «Contact», «Western Union», «Unistream», «Золота Корона», «MoneyGram», «Coinstar Money Transfer», Можливі інші банківські перекази за домовленістю. Контакти: Тел. 0508805464, 0992818868, 0506846284