Кошик
(050) 880 54 64
≡ Підтримка спільних покупок
 
За останні кілька років, спільні покупки (СП) одягу, як своєрідний вид дисконтного шопінгу, набрали величезну популярність. Так, наприклад, тільки за останні кілька місяців, по одязі з асортименту інтернет магазину Sweetwoman, було скоєно щонайменше 50 великих спільних покупок. Незважаючи на те, що багато компаній, що реалізують свою продукцію як оптом, так і в роздріб, виступають проти спільних покупок, інтернет магазин одягу Sweetwoman підтримує цей вид шопінгу і надає організаторам спільних покупок максимальне сприяння в їх організації та проведенні.
 
≡ Формування асортименту спільної покупки
 
Організаторам спільних покупок, ми готові запропонувати наступні умови та допомогу:
 
• Консультація по товару. Ми надаємо докладні консультації по всьому асортименту нашого одягу з урахуванням індивідуальних питань  учасниць закупівлі по будь-якому артикулу товару. Якщо у учасниці Вашої СП (клієнта) виникло питання, яке стосується її особистих параметрів (наприклад, нестандартна фігура), наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань посадки конкретного виробу для кожної конкретної учасниці СП. Таким чином, Ви як організатор, отримуєте готові, вичерпні, професійні відповіді на будь-які питання від учасниць Вашої СП;
 
• Бронювання обраних артикулів. Найчастіше, у момент "стопа", тих чи інших артикулів (кольорів, розмірів) на складі вже не буває, в результаті чого, замовлення доводитися міняти або "перегравати". Ми пропонуємо гарантовану бронь по тим чи іншим артикулам до закінчення проведення закупівлі;
 
• Точна збірка замовлення. Для мінімізації "пересорта" і як наслідок "прибудують", ми гарантуємо організаторам максимально точну збірку замовлення по спільній покупці, з дотриманням кольорів і розмірів замовлених артикулів. Важливо: Для підвищення точності складання використовуйте можливість консультацій з індивідуалізацією під клієнта, перед замовленням тієї чи іншої речі, обговоріть з менеджером всі особливості даного вироби в контексті тієї чи іншої учасниці СП.
 
≡ Індивідуальна упаковка
 
Для зручності організатора спільної покупки, ми можемо сформувати замовлення в готові "блоки" для кожної з учасниць спільної покупки. Наприклад: 3 сукні для Катерини будуть упаковані в окремий пакет з іменним стікером, 4 майки для Олени будуть упаковані в окремий пакет з іменним стікером і т.д. Таким чином, при отриманні замовлення, Організатору не доведеться перебирати і переформовувати артикули. Досить просто роздати іменні пакети замовникам.
 
≡ Бонуси для організаторів
 
СП Кожному організатору, який проводить СП з нашого сайту, ми присвоюємо Бонусний рахунок, на який відбуваються відрахування балів від кожної оплаченої Спільної покупки. Кошти з бонусного рахунку можуть бути використані для оплати доставки замовлення, або для оплати тих чи інших позицій у замовленні. Наприклад, на Вашому бонусному рахунку перебувати +3000 балів. Ви можете списати їх на оплату сукні, замовленого Катериною, при цьому сума, сплачена Катериною за своє замовлення, залишиться у Вас на руках. Крім того, Ви можете використовувати Бонусний рахунок, якщо купуєте ту чи іншу позицію особисто для себе, при наявності достатньої кількості коштів на рахунку, покупка виявиться для Вас абсолютно безкоштовно.